Vieglatlētikas četrcīņa

18.maijā Saldus pilsētas stadionā norisinājās novada skolu 6.-7.klašu skolēnu sacensības – 60 m skrējiens, tāllēkšana, 500 m (meitenes) / 800 m (zēni) skrējiens, bumbiņas mešana.
🥈Meiteņu komanda izcīnīja 2.vietu! 🏃‍♀️
Komandā startēja: Erīna Eihvalde, Sofija Annemarija Dobuma, Lana Radomska, Nellija Lija Sūngaile, Loreta Ligeike!
🥇Meiteņu konkurencē 1.vietu individuālajā kopvērtējumā izcīnīja Sofija Annemarija Dobuma, bet 🥉3.vietu Erīna Eihvalde!
🥈Zēnu komanda izcīnīja 2.vietu! 🏃
Komandā startēja: Olivers Pūne, Niks Upīte, Roberts Ļutkus, Valters Bergs, Jurģis Žaļims.
🥇Zēnu konkurencē 1.vietu individuālajā kopvērtējumā izcīnīja Jurģis Žaļims!
Paldies visiem skolēniem, kuri pārstāvēja mūsu skolu sacensībās!💪 Šīs bija noslēdzošās sporta sacensības šajā mācību gadā.
PALDIES sporta skolotājam Alvilam Gārbenam par aktīvu darbošanos un sportiskā azarta veicināšanu skolēnos!

Sporta skolotājs saka: PALDIES VISIEM SPORTISTIEM PAR DARBU👍 UN UZ TIKŠANOS JAUNAJĀ SEZONĀ!🌞