STEM jomas pasākums skolā

Dabaszinību, tehnoloģiju mācību priekšmeti un matemātika kā spēle…
❓Vai zini, kas ir STEM (un kas ir DZMT)? STEM ir saīsinājums no angļu valodas vārdiem (DZMT ir saīsinājums no latviešu valodas vārdiem), šīs jomas pamatu veido dabaszinātņu mācību priekšmeti, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika.
20. un 21.februāru pēcpusdienās darbojāmies STEM jomā, spēlējot spēli „Es mīlu Tevi, DZMT!” Jā, jā, pareizi sapratāt – spēles uzdevumi bija veidoti līdzīgi kā TV skatītāju iemīļotajā spēlē “Es mīlu Tevi, Latvija!”.❤️
Viss vienuviet – zināšanu pārbaude🤓, reakcijas ātrums, atraktivitāte, sadarbība, azarts un emocijas. Par to visu liels paldies 4.-6. un 7.-9.klašu komandu dalībniekiem👍 un patiesajiem līdzjutējiem👏! Paldies STEM jomas mācību priekšmetu skolotājām par pasākuma organizēšanu!