Sešgadnieki ciemojas skolā

29.martā PII “Punktiņi” Ezeres “Bitīšu” grupas bērniem bija ļoti īpaša diena. Viņi kopā ar audzinātājām devās uz Ezeres pamatskolu, lai kaut nedaudz iepazītu skolas dzīvi, jo septembrī bērnudārznieki kļūs par skolēniem.

Mazliet satraukusies, bet ļoti smaidīga sagaidīja skolotāja Andra. Kopā ar viņu devās ekskursijā pa skolu, kur ar dažādiem uzdevumiem sagaidīja sākumskolas skolotājas Ance, Anda un Aina, kā arī vizuālās mākslas skolotāja Guna, mūzikas skolotāja Marita, sporta skolotājs Alvils un angļu valodas skolotāja Elvīra. Paciemojās arī bibliotēkā pie skolotājas Līgas. Protams, ka neaizmirsa arī direktori, kura ļoti gaidīja.

Diena pagāja ļoti ātri un viss likās tik interesants. Ar nepacietību gaidīs 1.septembri, kad varēs doties uz skolu!