Saliedēšanās pārgājiens

14.oktobrī Ezeres pamatskolas skolēni un skolotāji, rudens krāsaino lapu pavadīti, devās kolektīva saliedēšanās pārgājienā un vēl paspēja skaisto zelta rudeni “noķert aiz astes”🍁🍂🌞.
5.-9.klašu skolēni 9km garo ceļu sāka Griezes teritorijā, bet 1.-4.klašu skolēni nepilnus 5km garo ceļu sāka Zaņas teritorijā, un visi satikās Zaņas “Baļķu lejas” estrādē, kur kopā jauki pavadīja pēcpusdienu – desiņu cepšana un silta tēja pie ugunskura🔥, dažādas kopīgas aktivitātes jebkurai gaumei – tautas bumbas un volejbola spēles, šautriņu mešana, badmintons, lielformāta cirks, dejas utt🏸🎲🎯🎼.
Lai pārgājiena ceļa posms būtu interesantāks, klases saņēma uzdevumus – izveidot dzīvo skulptūru un kādu nelielu ceļa posmu nest savu skolotāju vai citu pavadošo personu. Visiem tas izdevās lieliski!
Rezultātā – pozitīvas emocijas, kopības sajūta, intensīva atpūta jeb vienkārši sakot – superīgs pasākums👍, kurš noteikti jāatkārto nākošajā rudenī!😉
Paldies Zaņas pagasta pārvaldei par atsaucību un medmāsiņai Evai Meijai par atbalstu!