Saldus novada izglītības iestāžu koru sadziedāšanas svētki “Atgriešanās”

🔸20. aprīlī Ezeres pamatskolas 1.-4.klašu koris piedalījās Saldus novada izglītības iestāžu koru sadziedāšanas svētkos “Atgriešanās”.
Uz skatuves kāpa vairāk kā 400 skolu koru dalībnieki. Dziedāšanas svētku ideja bija attīstīt, kopt un tālāk pilnveidot koru kopdziedāšanas tradīciju, padziļināt interesi par skolēnu kora dziedāšanas tradīciju saglabāšanu, sagaidot Latvijas Dziesmu svētku 150. gada dienu.🎶🎵
Koncertā izskanēja skaistas latviešu autoru oriģināldziesmas un latviešu tautas dziesma patriotiskās noskaņās. Koncerta beigās visi svētku dalībnieki kopā ar solistu, mūsu novadnieku no Ezeres, multimākslinieku Jāni Lemeži nodziedāja Z. Liepiņa dziesmu “Atgriešanās”, kas papildināja svētku sajūtu.
🔸Liels paldies mūsu koristiem par savas skolas pārstāvēšanu!
Paldies kora vadītājai Elvīrai Lucei un koncertmeistarei Maritai Kudiņai! 🫶