Sadraudzības pasākums ar lietuviešu skolu

Kā jau iepriekš bija plānots, 25.maijā, caurvijot latviešu 🇱🇻 un lietuviešu 🇱🇹 tradicionālo kultūru, 1. un 2.klašu skolēni kopā ar skolotājām Anci Snapaiti un Ainu Strīķi Ezeres pamatskolā uzņēma lietuviešu draugus no Mažeiķu skolas “Žibureļai”.
🌼Tiekoties jau otro reizi, draugu valodā sasveicinājāmies un viens otram pastāstījām, kas katram patīk.
🌼Iemācījām draugiem savu deju “Tūdaliņ’, tagadiņ'” un paši iemācījāmies lietuviešu tradicionālo deju “Oira”.
🌼Mēs dziedājām lietuviešu tautasdziesmu “Turiu graža kumelaite”, bet mūsu draugi bija iemācījušies latviešu dziesmu “Kartupeli, kartupeli, kur ir tavi brāļi”.
🌼Lietuviešu skolēni ļoti novērtēja lauku skolas skolas priekšrocības, to, ka apkārt skolai ir plaša teritorija un parks, kur skolēni var pavadīt savu brīvo laiku.
🌼Lietuviešu draugi apbrīnoja mūsu skolas vēsturi un parka burvību, interesējās, vai drīkst vēl kādreiz atbraukt un izstaigāt parku.
Jauni draugi, jaunas iespējas! Uz tikšanos, uz sadarbību Mažeikių “Žiburėlio” pradinė mokykla!👋