Labdarības akcija “Papildināsim Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas “Drosmes kasti””

Ticot, ka “labais vairo labo”, decembrī Ezeres pamatskolas kolektīvs vienojās labdarības akcijā “Papildināsim Kuldīgas slimnīcas bērnu nodaļas “Drosmes kasti””. 😇
3.janvārī skolotājas Antra un Ance kopā ar 5.klases skolniecēm Melāniju un Anniju aizveda un nodeva dažādas jaunas rotaļlietas, spēles, krāsojamos piederumus un citas mīļlietiņas Kuldīgas slimnīcas medicīnas personālam, lai varētu papildināt “Drosmes kasti”, kuras mērķis ir iepriecināt mazos pacientus ar nelielu dāvaniņu, uzslavēt par pacietību vai nomierināt, ja procedūra bijusi sāpīga. 🧸
Lai piepildās “Drosmes kastes” burvja spēks un tā palīdz mazajiem Kuldīgas pacientiem radīt nesāpīgu ārstēšanos un ātru izveseļošanos! 🤗
Paldies Ezeres pamatskolas skolēnu ģimenēm, skolotājiem, darbiniekiem par atsaucību un atbalstu! 🫶