Dalība “Zaļās jostas” otrreizējo izejvielu vākšanas kampaņā “Tīrai Latvijai”

26. maijā LVM dabas parkā Tērvetē norisinājās Latvijas lielākais vides un zaļā dzīvesveida pasākums ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKI. Svētkos pulcējās vairāk nekā 8 000 bērnu un jauniešu no visas Latvijas, kā arī 113 vides organizācijas, aktualizējot plašās iespējas, kā ikdienā rūpēties par vidi un saudzēt dabu. Pasākums rīkots, godinot “Zaļā josta” otrreizējo izejvielu vākšanas kampaņas “Tīrai Latvijai” dalībniekus, kas šogad pārstrādei nogādāja 635,7 tonnas makulatūras un 41,7 tonnas izlietotu bateriju.🌳🔋🪫
Arī Ezeres pamatskolas skolēni un skolotājas devās uz makulatūras vākšanas konkursa noslēguma pasākumu Tērvetē.
Tērvetes dabas parkā skolēniem bija iespēja piedalīties vairāk nekā 90 izglītojošās un radošajās darbnīcās un vides izziņas pieturās, kā arī ikviens pasākuma dienā varēja apmeklēt bez maksas visu dabas parku Tērvetē. Pasākuma apmeklētājus ar dziesmām priecēja grupa ,,Citi Zēni’’.
Ezeres pamatskola kopā bija savākusi 4300 kg makulatūras. Tādējādi no 439 iestādēm, kuras piedalījās makulatūras vākšanā, Ezeres pamatskola ierindojās 24.vietā.👍Par nodoto makulatūru skola saņems 20 kg papīra.
Paldies Ezeres pamatskolas skolēniem un viņu ģimenēm, pedagogiem par atbalstu!👍
Vasarā kopīgi krāsim makulatūru un izlietotās baterijas, lai tādējādi ikdienā rūpētos par tīru vidi, saudzētu dabu, šķirotu atkritumus un sekmētu aprites ekonomiku Latvijā, un arī nākošajā gadā varētu piedalīties “Zaļās jostas” konkursā!🌞