Dalība konkursā un tikšanās Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču

Mūsu skolas 8.klases skolniece Annija Padervinska piedalījās konkursā un saņēma ekskluzīvu iespēju tikties klātienē ar mūsu Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču! 🇱🇻
Latviešu valodas skolotājas Rutas Arnes pamudināta un atbalstīta, Annija piedalījās prezidenta kancelejas Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītā radošo darbu konkursā 5.–12. klašu skolēniem – “Iztēlojies sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavo 18. novembra svētku uzrunu tautai!”. Šogad tika saņemts rekordliels konkursa pieteikumu skaits – 358 skolēnu rakstītas uzrunas. ✍️
Konkursa dalībnieki kopā ar pavadošajām personām tika ielūgti uz tikšanos ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču. Š. g. 7. decembrī plkst. 16.00 Rīgas pilī notika tikšanās ar 7.-9.klašu dalībniekiem. Annija uz tikšanos devās kopā ar mammu.
Tikšanās laikā skolēniem bija dažādas iespējas:
✔️uzdot prezidentam savus jautājumus, uz kuriem viņš arī uzreiz atbildēja.
✔️saņemt prezidenta apsveikumu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.
✔️fotogrāfēties ar prezidentu.
✔️ekskluzīva nodarbība ar improvizācijas meistariem.
✔️apskatīt prezidentu dāvanu telpas.
Apsveicam Anniju ar iegūto īpašo iespēju un pieredzi! 👍 Paldies skolotājai Rutai Arnei par iedrošinājumu un atbalstu! 🙌