Dalība “Jauno satiksmes dalībnieku forumā”

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) jau kopš 1993.gada Latvijas skolēniem vecumā 9 – 12 gadiem rīko “Jauno satiksmes dalībnieku forumu”, kur dažādos teorētiskos un praktiskos pārbaudījumos gan apgūst zināšanas par satiksmes drošību un noteikumiem, pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu un velosipēda uzbūvi, gan arī pilnveido velosipēda vadīšanas meistarību. Tas ir viens no lielākajiem un senākajiem CSDD īstenotajiem izglītības projektiem, kura mērķis ir atbalstīt un iedrošināt skolēnus kļūt par zinošiem, tolerantiem un atbildīgiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem.

17.maijā arī Ezeres pamatskolas 4. un 5.klases skolēni kopā ar skolotāju Anci Snapaiti piedalījās CSDD rīkotajā Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Jauna pieredze, jaunas zināšanas un prieks par jauki pavadītu dienu! 🚴👍