Aktivitāšu diena 2024

Tūlīt, tūlīt… klāt jau vasaras brīvlaiks🌞! Tādēļ pirmspēdējā skolas diena 30.maijs Ezeres pamatskolai jau vairākus gadus tradicionāli ir aktivitāšu diena.
Šoreiz aktivitātēs jaunums – klašu kolektīvu orientēšanās sacensības🏃🏃‍♀️. Katrai klasei tika iedota karte, kurā atzīmētie kontrolpunkti bija izvietoti skolas teritorijā un parkā. Laiks, lai atgrieztos finišā, bija plānots pusotra stunda. Bet mūsu skolēni ir diezgan ātri, un pirmie dalībnieki finišu sasniedza jau pēc 50 minūtēm.
Pēc atgriešanās no orientēšanās sākās individuālās sacensības – šautriņu mešana🎯, basketbola🏀 soda metieni, lipīgās šautriņas, riņķu mešana uz konusiem, arī torņa būvēšana no dažāda lieluma korķīšiem un skolas somas mešana🎒. Ja kāds nevēlējās sportot, tad varēja doties pie vizuālās mākslas skolotājas gleznot kopīgu mākslas darbu🖌.
Noslēgumā tika apbalvoti ātrākie, veiksmīgākie, precīzākie 1.-4. un 5.-8.klašu grupā. 🎉Pēc apbalvošanas pārsteigums – katram dalībniekam saldējums.🍦
Pasākuma kulminācija – laistīšanās ar ūdeni. Skolēni no skolotājiem saņēma pa ūdens šaltij. 😅
Liels paldies
🌹 orientieristam, Ezeres skolas absolventam Viktoram Mateičam par iesaistīšanos, orientēšanās aktivitātes plānošanu, organizēšanu!
🌹 Antrai Sipeniecei un Mārim Kļaustiņam par atsaucību un atbalstu, lai varētu skolēniem sarūpēt pārsteigumu – saldējumu!
🌹 skolēnu vecākiem, kuri bija kopā ar skolēniem, atbalstīja, juta līdz!
Visiem kopā bija jautri, aktīvi pavadīta diena jeb kopīgs “lēciens vasaras brīvlaikā”!😎🌞