Aicinām atbalstīt Katrīnas iesniegto ideju 11.Jauniešu Saeimai

AICINĀM ATBALSTĪT AKTĪVUS JAUNIEŠUS❗️
Tas ir vienkārši – IEPAZĪSTIES AR IDEJU UN NOBALSO PAR TO❗️
Ezeres pamatskolas 9.klases skolniece Katrīna Ansone ir pieteikusi savu ideju Latvijas Republikas Saeimas projektā “Jauniešu Saeima”, tādējādi pati kandidējot uz vietu Jauniešu Saeimā.
Šis projekts jauniešiem dod iespēju paust un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt deputātu ikdienu.
➡️Jaunieši piesaka savas idejas vēlēšanām, rīko kampaņu un vāc balsis idejas atbalstam.
Jauniešu Saeimā ievēlētie 100 jaunieši, par kuru idejām saņemts vislielākais balsu skaits, uz vienu dienu sanāk Saeimas namā, lai caur pašu pieredzi izprastu likumdevēja darba specifiku un no parlamenta tribīnes uzrunātu vienaudžus par sabiedrībai aktuāliem tematiem.
Darbība Jauniešu Saeimā ir pietuvināta reālajam parlamenta darbam – likumu izstrādes procesam komisijās un Saeimas sēdēs.
❗️No 4. marta LĪDZ 28. MARTA plkst. 10.00 NOTIEK BALSOŠANA par 11. Jauniešu Saeimai iesniegtajām idejām.
❗️AICINĀM iepazīties ar Katrīnas ideju un atbalstīt to:
👉lai piedalītos balsošanā, ielogojies jeb pieslēdzies ar savu E-klases vai Facebook kontu!
👉nobalso❗️
🙌🫶